Modele xhinse per femra

Modeli i pantallonave me Kutia me bazë ngjyrë të hirtë janě krejtësisht në kundërshtim me modën tipike të rrugës. Xhinse të shqyera, pantallona të ngushta ngjyrë të Zezë nga imitimi i lëkurës APO Kalota? Modeli i ngushtë i ngjashëm me GETET u rrinë mirë femrave shtatgjata dhe belholla, ndërsa ATO Pak të gjera, Model në formë Thesi me bel të lartë u RRI mirë të gjithave! Xhinset e gjëra, të cilat përfundimisht i ka zëvendësuar Jennifer Lopez me ruiner e ngushtë të preferuar, Ishin më se të përshtatshme! Gjithherë do të keni ndjenjën e rehatisë, ndërkaq me até Rast lehtë kombinohen Edhe për Raste solemne bashkë me këpucë me Taka dhe me bluzë atraktive. Un message partagé par lyndon`s Wichita (@lyndonswichita) le Jan 9, 2018 à 10:14am PST shkojnë mirë me çizme, athlète dhe sandale – NUK do të Gaboni. Në vazhdim shikoni në Instagram Edhe IDE të Tjera se si ta bartni këtë pjesë rrobe fantastike! Un message partagé par Sabina Socol (@sabinasocol) le 3 novembre 2017 à 7:28am PDT Edhe PSE burimin e kanë nga Moda e Punës, Kjo NUK do të thotë që këto pantallona NUK Mund t`i kombinojmë me veshje Ditore të rehatshme. Edhe këtë saison do të BARTIM xhinse të ngushta, të cilat më së Miri u rrinë damave me shtat të hollë. Për të arritur efekt të plotë, ktheni palët në Fundin e këmbëve dhe vishni me këpucë të rrafshëta. Mbretëresha e të gjitha modeleve të xhinseve me siguri është aktorja simpatike Jennifer Aniston. Mirëpo, në Fund të Vitit të kaluar ka treguar që u rrinë shkëlqyeshëm të ashtuquajturat xhinse “copain”, të cilat po bëhen shumë Shik Kur u kthehen palët e fundit të këmbëve, për shkak të kontrastit të Anës së përparme dhe Anës së prapme të materialit. Shiko kombinimet e mëposhtme dhe gjej të preferuarin tënd. ATO që njihen si`Biker Pants`po “konkurrojnë” xhinset këtë Sezon. Të gjitha blogeret e njohura, i kanë zgjedhur për t`i kombinuar me bluza të Holla, pulovra, xhupa dhe xhaketa të ndryshme. Un message partagé par Elsa Hosk (@hoskelsa) sur Dec 8, 2017 à 5:37pm PST.

Këto janě Modelet të cilat i Kemi bartur gjatë sezoneve, derisa NUK është shfaqur Kjo rrobë Kaq e bukur! Këto pantallona njësoj mirë duken me çizme, si Edhe me atlete, mirëpo nëse i bartni për Raste të Punës, do të përshtaten me xhaketë me Kutia. Bashkë me ruiner e mirë me bel të lartë, këto pantallona lehtë shndërrohen në pjesë të Vërtetë moderne dhe lehtë inkorporohen në kombinime të ndryshme të veshjeve, transmeton telegrafi. Sivjet sikur AJO dëshirë na është plotësuar, sepse në Treg janě nxjerrë Modelet të cilat janě diçka më shumë se klasikja: un message partagé par les amateurs de shopping (@ 4shoppinglovers) le 15 novembre, 2017 à 5:12am PST madje Edhe nëse keni xhinse të vjetra të cilat MBase më Herët i KE ni bartur, Tani është Koha që t`i përdorni si pjesë të përditshme. Ju propozojmë që t`i pritni Petat e kthyera dhe rroba juaj e vjetër do të bëhet atraktive dhe do të jetë në tendance. Pjesë praktika të cilat lehtë përshtaten me kombinime të ndryshme. Gjatë këtij sezoni, këtë Model pantallonash Mund ta ndeshni me ngjyra nga më të ndryshmet, Duke filluar që nga lëkura e Zezë e Deri të ngjyrat e ndezura.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.